Kuchař/kuchařka

Domov sv. Rodiny poskytuje celoroční pobytové služby pro dospělé osoby s mentálním a kombinovaným postižením s nabídkou běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Posláním Domova je vytvářet láskyplné prostředí a podmínky pro plnohodnotný, smysluplný život klientů a naplňování jejich seberealizace, přispívat k rozvoji jejich osobnosti a posilovat křesťanskou atmosféru v celém Domově.

Arcidiecézní charita Praha, která je zřizovatelem Domova svaté Rodiny, hledá do pracovního týmu domova kuchaře/kuchařku na plný/částečný úvazek (místo výkonu práce Ulrychova 10 a Libocká 6, Praha 6), která:

-       bude pracovat v provozním týmu podporujícím sociální službu a bude se podílet na realizaci našeho poslání

Požadujeme :

-          praxi v oboru

-          příjemné vystupování a flexibilitu

-          praxe v sociálním zařízení výhodou

Nabízíme :

-          zázemí silné fungující společnosti a přátelský kolektiv

-          práci na plný/částečný úvazek, po zkušební době osobní ohodnocení

-          benefity (dotovaná strava, příspěvek na kulturu a sport, bezplatné masáže, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, dovolená 5 týdnů)

-          klidné prostředí

-          nástup možný ihned

Pro podrobnější informace můžete volat na tel.: 734 435 110

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Název organizace: Arcidiecézní charita Praha, Domov svaté Rodiny

Adresa: Ulrychova 10, Praha 6

Kontaktní osoba: Karel Cagášek, vedoucí stravování

logoNadacelogodfDMS pantonet-mobile-logoprahapraha 3praha6apssmpsvwedos logoacpcargogroup-logo-cargopraguelogo zapojim se  BPS RGBfond pomoci minivizual 65mmKB Praha 7 Praha 8 Praha 11 Praha 13LMC small logo RGBoriginalTV Noe
 

charita praha

dms